ساخت قرقره پلی آمید

انواع قرقره پلی آمید

ساخت قرقره پلی آمید یکی دیگر از خدمات ماشین کاریرایج در کشور میباشد  . به دلیل  کاربردهای متفاوتی که برای این قطعه وجود دارد نسبت به سایز بلبرینگ مشتری قرقره های پلی آمید تولید میشود . برای کسب اطلاعات بیشتر از قرقره های پلی آمید همراه ما باشید و چنانچه قصد خرید بلبرینگ snk برای قرقره ها صنعتی دارید با ما تماس بگیرید 

( این مقاله صرفا جهت مطالعه میباشد و خدماتی ارائه نمیشود )

کاربرد قرقره پلی آمید 

در مناطقی که رطوبت هوا بالاست استفاده از درب های ریلی با قرقره های فلزی کار سختیست چرا که در کوتاه مدت قرقره   ها زنگ زده و باز و بسته شدن درب با مشکل مواجه میشود . ازین رو تولید کنندگان متریال پلی آمید را  بکار گرفته و قرقره پلی آمید را مصرف میکنند  . با این کار از چند جهت باز و بسته کردن درب های ریلی سهولت خاصی خواهد داشت  :

  • اول اینکه قرقره زنگ نمیزند و درب  به راحتی باز و بسته میشود . 
  • دوم اینکه عمر عمر قرقره بیشتر میشود چرا که تحت فشار نخواهد بود 
  • سوم سازگاری قرقره با درب موجب میشود همیشه ریگلاژ درب حفظ شود
انواع واشر پاکتی

نکته :همچنین ارزان بودن قرقره پلی آمید نیز میتواند بهانه خوبی برای تجربه آن باشد

ساختار قرقره پلی آمید

کل مجموعه پلی آمید یک لوله گوشتدار در ابعاد خاص است که بلبرینگ داخل  قرقره فیت میشود و شافت نیز داخل بلبرینگ فیت  خواهد شد .

تولید عمده قرقره پلی آمید

همکاران فعال در فروش قطعات پلیمری میتوانند همکاری فوق العاده ای با صنعت کاران نوین داشته باشد .  آنچه ما در ماشین کاری میتوانیم تضمین کنیم و نظر شما نیز جلب شود عبارت است از : 

  • کیفیت ماشین کاری پلی آمید و سطح کار تمیز
  • شیارکاری بسیار دقیق با گام ، عمق و کیفیت تراش بالا 
  • ابعاد بسیار دقیق برش پلی آمید با تلرانس 0.05 میلیمتر 
  • تحویل فوری کلیه سفارشات بدون افت کیفیت ماشین کاری 

نکته  : ابعاد مشتری کاملا تضمینی ماشین کاری میشود و در صورتی که هر قطعه قرقره پلی آمید از نظر متریال درخواستی و ابعاد اندازه ها با مسئولیت و تضمین شرکت همراه خواهد بود .

لیست بلبرینگ های fag