روکش پلی اورتان بلبرینگ

روکش پلی اورتان بلبرینگ

برای بالا رفتن طول عمر  و بهینه تر شدن سرعت بلبرینگ و محافظت از  ساچمه ها و محور داخلی و خارجی بلبرینگ  در برابر نیروی سایشی ، مواد خورنده و ضربات جانبی و همچنین ارتعاشات ،  بهترین ابزار پیشنهادی ما  روکش پلی اورتان بلبرینگ خواهد بود .  تولید و توزیع انواع روکش پلی اورتان بلبرینگ در رنگ بندی و سایزهای سفارشی  در تولیدی های قطعات پلیمری صورت میگیرد . اما چنانچه قصد خرید بلبرینگ اورجینال fag آلمانی دارید میتوانید با ما تماس بگیرید و یا همراه ما باشید با ادامه مطلب .

( این مقاله صرفا جهت مطالعه میباشد و خدماتی ارائه نمیشود )

اهمیت روکش بلبرینگ

بکارگیری از بلبرینگ های روکش دار از چند جهت بهینه تر از بلبرینگ های معمولی و بدون روکش هستند . عمده دلیل استفاده از روکش عبارت است از : 

  • افزایش مقاومت بلبرینگ نسبت به ضربات و ارتعاشات محوری 
  • مقاومت عالی در برابر حلال ها ، مواد شیمیایی و مایعات خورنده دیگر دلیل استفاده از روکش بلبرینگ ها میباشد 
  •   و در نهایت  طول عمر بالای بلبرینگ با روکش پلی اورتان بلبرینگ مهمترین دلیل بکارگیری از این روکش ها میباشد 

چرا پلی اورتان  ؟!!

در ساختار روکش پلی اورتان بلبرینگ پلی اورتان ترموپلاستیک و ترموست بکار میرود که خواص مکانیکی این روکش ها را نسبت به مواد خورنده و نیروی سایشی می افزاید . ازین جهت این روکش ها را برای مقاومت بلبرینگ در حول محور بکار میبرند تا طول عمر مفید بلبرینگ بیشتر شود .

اگر روکش پلی اورتان بلبرینگ نباشد چه پیش می آید ؟

موقعیت بلبرینگ را در نظر بگیرید . اگر جایگاه بلبرینگ در خطر باشد کمترین هزینه تعویض بلبرینگ است . ممکن است مجبور شویم   ده ها برابر هزینه خرید  یک بلبرینگ شیار عمیق یا هر نوع بلبرینگ دیگر را خرج جایگاه بلبرینگ کنیم . بدین منظور روکش پلی اورتان بلبرینگ موجب میشود تا در صورت مشاهده علائم خرابی بلبرینگ قبل از پیش آمدهای احتمالی نسبت به تعویض آن اقدامی صورت گیرد .

خرید بلبرینگ شیار عمیق skf از وارد کننده

خرید روکش پلی اورتان بلبرینگ از صنعت کاران نوین 

این مجموعه کلیه سفارشات ساخت و فروش عمده روکش های بلبرینگ شما را میپذیرد . 

چرا ما را انتخاب میکنید   ؟ 

صنعت کاران نوین پخش کننده و وارد کننده اصلی برندهای بلبرینگ skf , fag , nachi  و nsk میباشد  . کارشناسان این مجموعه با شناختی که نسبت به برند بلبرینگ ها و سایزبندی دقیق آنها دارد به شما این امکان را میدهد که با اطمینانی کامل سفارش خود را مطرح خواهید کرد . اول اینکه خرید آماده روکش پلی اورتان بلبرینگ در تیراژ بالا کار سختی است  و بیشتر اوقات با مشکل  سایزبندی و متریال بکار رفته همراه است و دوم اینکه قیمتی که در فروشگاه پرداخت میکنید نسبت به قیمت تولید کننده اختلاف قابل توجهی خواهد داشت . بنابراین تلاش کنید که خرید روکش پلی اورتان بلبرینگ را در مراکزی تجربه کنید که شناخت کاملی نسبت به برند و  سایز داشته و پشتوانه تامین کالا داشته باشد .  ولی در خصوص خرید بلبرینگ در خدمت شما عزیزان هستیم .

( این مقاله صرفا جهت مطالعه میباشد و خدماتی ارائه نمیشود )