ساخت پکینگ طبقاتی

پکینگ طبقاتی و وی پکینگ

پکینگ های پلیمری قطعه ای   هستند که وظیفه آنها آببند کردن روغن ، گاز و جامدات میباشد . بیشتر پکینگ های کاربردی در شافت و پیستون از نوع پکینگ تکی میباشند اما برخی شافت ها نیاز به آببندی مطمئن تر  دارند  و از حساسیت بالایی  برخوردار  هستند .  نوعی پکینگ تحت عنوان پکینگ طبقاتی مطرح است که از 5 الی  10 پکینگ (بسته به نوع  و کاربرد شافت  ) مونتاژ میشود . صنعت کاران نوین خدمات ساخت پکینگ طبقاتی   معمولی ، پکینگ طبقاتی منجید دار و  انواع V وی پکینگ را طبق نیاز مشتری تولید و مونتاژ میکند . جهت مشاوره و ثبت سفارش  ساخت پکینگ طبقاتی آلمانی میتوانید با ما تماس بگیرید .

ساخت پکینگ طبقاتی با صنعت کاران نوین

 از آنجایی که سرعت چرخش حول محور در این نوع شافت ها بیشتر از شافت های معمولی است   ساخت پکینگ طبقاتی و تعداد پکینگ بکار رفته در پک مستلزم محاسبات مهندسی شده  میباشد .  طراحی و ساخت و مونتاژ  پکینگ طبقاتی چند فاکتور مهم را یدک میکشد  که عبارتند از : 

  • تلرانس ماشین کاری بدنه ، محور بیرونی و داخلی و همینطور شیار پکینگ باید کمتر از 0.1 باشد  . 
  • متریال مصرفی در ساخت پکینگ طبقاتی باید درجه یک و ترجیحا آلمانی باشد تا پک مونتاژ شده در خطر ارتعاش و فرسایش قرار نگیرد  . 
  • اطلاعات کاملی از سرویس دوره ای و تعمیر و تعویض باید در دست  ارائه دهنده پکینگ طبقاتی باشد . 
  • همچنین در وی پکینگ ها زاویه ماشین کاری باید بسیار دقیق انجام شود .
سفارش ساخت پکینگ گلویی آلمانی

کاربرد پکینگ طبقاتی

برخی موتورهای رفت و برگشت ، جک های هیدرولیکی و پنوماتیکی از اهداف اصلی پکینگ های طبقاتی میباشند . 

وی پکینگ چیست ؟

وی پکینگ نوع دیگر پکینگ طبقاتی است که پکینگ های V شکل به صورت طبقاتی داخل یک دیگر قرار میگیرند و توسط تو وی پکینگ نر و ماده محافظت میشوند . ثبات و همگام سازی کار با وی پکینگ ها بهتر از دیگر پکینگ های طبقاتی میباشد .

پکینگ طبقاتی منجید دار چیست  ؟

لاستیک منجید نوعی لاستیک نسوز و بسیار منطعف است که از آن در ساخت پکینگ استفاده میشود . این  لاستیک در ردیف های   5 یا 7 تایی پکینگ طبقاتی  در دو یا شاید 4 پکینگ مورد استفاده قرار میگیرد  که ویژگیهای پکینگ ها را از نظر آببندی ، مقاومت در برابر دما و نیروی سایشی افزایش میدهد . در پکینگ طبقاتی استفاده از پکینگ منجید دار الزامی میباشد .

جنس پکینگ منجید دار از چیست  ؟

منجیدی که در پکینگ طبقاتی استفاده میشود  موادی ساخته شده از الیاف مصنوعی ، کتان و نخ میباشد که همانطور که اشاره شد مقاومت بالایی نسبت به نیروی سایشی ، دمای بالا و مواد اسیدی و خورنده ها دارد .

بهترین پکینگ طبقاتی منجید دار چیست ؟

با توجه به متریال های موجود در بازار ما به شما پکینگ طبقاتی آلمانی را پیشنهاد میکنیم .

ساخت انواع واشر پاکتی