پکینگ گلویی آلمانی

پکینگ گلویی 3 لبه آلمانی

در جک های پنوماتیک و هیدرولیکی    پکینگ گلویی  به جهت آببندی جک ها از آلودگی و ریزگردها و اجرام خورنده استفاده میگردد . تحمل نسبتا خوبی نسبت به دما دارند و آببندی آنها در مقابله با نفوذ آلاینده ها بی نظیر است . ساخت پکینگ گلویی 3 لبه آلمانی  در خط تولید صنعت کاران نوین قرار گرفته است . برای کسب اطلاعات بیشتر از  پکینگ گلویی 3 لبه آلمانی  و انواع پکینگ گلویی جک همراه ما باشید

(این مقاله صرفا جهت مطالعه میباشد و خدماتی ارائه نمیگردد)

انواع پکینگ گلویی

4 مدل پکینگ گلویی در صنعت وجود دارد با عنوان های :

 1. پکینگ گلویی کاغذی 

این پکینگ که در جک ها نیز استفاده میشود از جنس کاغذ سیلیکون و در صنایع پزشکی از آن استفاده زیادی میشود   . ساخت پکینگ گلویی 3 لبه آلمانی کاغذی را به ما بسپارید .

 2. پکینگ گلویی ضد روغن 

این پکینگ از آنجایی که تماس مستقیم با روغن و گریس دارد از متریالی با عنوان  NBR ساخته میشود و در عین سازگاری کامل با انواع روغن ها آببندی بی نظیری از خود  نشان میدهد . برای سفارش پکینگ گلویی 3 لبه آلمانی ضد روغن با ما ارتباط برقرار کنید . 

فروشگاه بلبرینگ اورجینال FAG

 3. پکینگ گلویی EPDM

در صنعت آب شیرین استفاده از این پکینگ گلویی لازمه کار جک های پنوماتیک و هیدرولیکی میباشد . طرح ها و ابعاد مختلف کاملا آلمانی پکینگ گلویی 3 لبه EPDM  در بازار موجود میباشد .

 4. پکینگ گلویی وایتون 

در شرکت های نفت و گاز نوعی دیگر از پکینگ گلویی ها کاربرد بالایی دارد با عنوان پکینگ گلویی وایتون که مقاومت بی نظیری در تماس با مواد شوینده ، مواد شیمیایی و خورنده های اسیدی دارد  .

پکینگ گلویی  تا چه دمایی را تحمل میکند  ؟ 

بستگی به پکینگ دارد . طبیعتا پکینگ های گلویی  حدودا از تا 100 درجه سانتی گراد مقاومت دارند . بهترین  آنها پکینگ گلویی 3 لبه آلمانی ضد روغن است که همانطور که اشاره شد از متریال NBR و از -20 تا 120 درجه سانتی گراد را متحمل میشود .

ساخت انواع گردگیر تفلون کربن

ساختار و ویژگیهای پکینگ گلویی

در این پکینگ ها دو  دیواره داخلی و بیرون تراش داده میشود که دیواره بیرونی آن کمی بزرگتر از دیواره داخلی است و دلیل آن هم تسلط بیشتر پکینگ به موقعیت خود و ایجاد تعادل و در نتیجه فیتینگ بهتر و اطمینان از فیت شدن دیواره بیرون در موقعیت پکینگ است   . دقت تراش پکینگ گلویی با تلرانس 0.1 است و بهترین متریال آن پلی اورتان آلمانی است . برای سفارش پکینگ گلویی 3 لبه آلمانی با صنعت کاران نوین تماس بگیرید 

کاربرد پکینگ گلویی

در کلیه جک های هیدرولیکی و پنوماتیک از این پکینگ ها استفاده میشود  : 

  • پکینگ جک  های ماشین آلات ساختمانی 
  • پکینگ جک  های کامیون های بالابر 
  • پکینگ جک  های  ماشین های قالب گیری تزریقی 
  • پکینگ جک  های  ماشین آلات کشاورزی
  • پکینگ جک  های هیدرولیک متحرک 
  • پکینگ جک  های  گیره های استاندارد
  • پکینگ جک  های سکوهای بارگیری
  • پکینگ جک  های سیلندرهای تلسکوپی
فروش فیلتر صدا خفه کن ایرانی