پکینگ فنردار پلی اورتان

پکینگ فنردار پلی اورتان

مفتخریم که توانسته ایم در راستای تولید قطعات پلیمری بیش از 1000 قالب با دقت بالا  اجرا کنیم . تولید عمده قطعاتی چون پکینگ فنردار پلی اورتان نیاز به قالبی دقیق  با تلرانس  کمتر از 0.1 دارد که صنعت کاران نوین انواع و اقسام این قالب ها را برای کار روی دستگاه  تراش و فرز cnc موجود دارد . تولید عمده انواع پکینگ فنردار پلی اورتان در سایزبندی مختلف با بهترین  کیفیت در داخل کشور  ارائه میشود .  جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید .

( این مقاله صرفا جهت مطالعه میباشد و خدماتی ارائه نمیشود )

وظیفه پکینگ   چیست  ؟

پکینگ Packing نوعی سیال متحرک است که از آن برای آببندی انواع شافت ها  و پیستون ها استفاده میشود . در موتورهای رفت و برگشت خودرو ،  پمپ ها ، کمپرسور ها و جک های پنوماتیک و اتوماتیک پکینگ های متنوعی کاربرد دارند که هر کدام وظیفه آببند کردن چیزی را به عهده دارند . عمده وظایف یک Packing پکینگ عبارت است از : 

  • آببندی کردن روغن
  • آببندی کردن جامدات
  • آببندی کردن گازها

چرا پکینگ فنردار ؟ 

در مواقعی  مثل کمپرسورها که فشار روغن بالاست حفظ تعادل سیال متحرکی چون پکینگ کار سختی است ازین رو پکینگ فنردار برای بهینه سازی سیستم آببندی استفاده میشود .  دو نوع متریال  پکینگ فنردار در صنعت کاربرد بیشتری دارد  :

  1. پکینگ فنردار فسفر برنز
  2. پکینگ فنردار پلی اورتان 
 فروش پکینگ گلویی 3 لبه آلمانی

چرا پکینگ فنردار پلی اورتان ؟

هر دو نوع پکینگ ها مقاومت بسیار خوبی در برابر  نیروی سایشی ، دمای بالا و خورنده ها دارند اما در مواقعی صنعتگران پکینگ فنردار پلی اورتان را  پیشنهاد میکنند . به نظر ما به عنوان یک تولید کننده دلیل آن میتواند نکته زیر باشد  : 

رفت و برگشت پکینگ فنردار در مسیر شافت و یا پیستون میتواند گاهی با کمبود روغن یا ذرات ریز جامد در ترکیب روغن همراه باشد . متریال فسفر برنز در حالت عادی برای یک پکینگ بی نظیر است اما اگر در شرایطی که مطرح شد روی شافت قرار گیرد موجب آسیب زدن به سطح شافت میشود . از طرفی طبیعت پکینگ ها این است که بعد از سپری شدن عمر مفیدشان فرسایش پیدا میکنند . پکینگ فنردار پلی اورتان با محفظه موتور  و  محیط روغن کاری شده سازگاری بیشتری دارد اما فرسایش فسفر برنز در واقع فرسایش یک متریال فلز است که براده های آن میتواند به راحتی موجب مسدودی منافذ روغن  ، خورده شدن سطح فلز و نقاط حساس شود . ازین جهت برای مواقع خاصی از پکینگ فنردار پلی اورتان استفاده میشود

خرید بلبرینگ شیار عمیق skf  اصل